Konečně nás čeká zajímavý čtvrtek, píše Hülkenberg

Konečně nás čeká zajímavý čtvrtek, píše Hülkenberg

Nico Hülkenberg napíná své fanoušky, prý nás čeká „velmi zajímavý čtvrtek“. Podnětem k příspěvku byl Esteban Ocon, který dle jedné teorie bude příští rok závodit po boku Daniela Ricciarda u Renaultu.

Hülkenbergův kontrakt skončí na konci letošní sezóny, různé zdroje z Německa a Francie pak mluví o tom, že jeho místo od příštího roku zaujme mladý junior Mercedesu Esteban Ocon.

Francouzský časopis Auto Hebdo zveřejnil na titulní stránce fotografii Estebana Ocona v overalu francouzského výrobce. Smlouva je prý již podepsána. Nico Hülkenberg na svém Instastory zveřejnil snímek titulní stránky a doplnil jej slovy: „Konečně před sebou máme zajímavý čtvrtek.“

Renault se zatím nijak nevyjádřil, bližší informace nepřišly ani od Mercedesu. Ocon měl závodit pro Renault již v letošní sezóně, ale nakonec sedačku získal Daniel Ricciardo.

Jednou z teorií je, že Esteban Ocon opravdu doplní Daniela Ricciarda u francouzského výrobce a Renault na oplátku propustí Nica Hülkenberga, který by závodil po boku Lewise Hamiltona.

Další teorií je přestup Hülkenberga k Haasu, což by znamenalo, že bychom měli zaděláno na velmi zajímavý souboj, jeho týmovým kolegou by s největší pravděpodobností byl Kevin Magnussen.

V takovém případě by Ocon opravdu závodil příští rok u Renaultu a Valtteri Bottas by si sedačku u stříbrných šípů ponechal. Tato možnost je v tuto chvíli nejpravděpodobnější, ale počkejme si na čtvrtek 29. srpna, kdy se určitě dozvíme více.

Sdílejte na:
Zavřít