Kompletní jezdecké složení pro testy v Barceloně

Kompletní jezdecké složení pro testy v Barceloně

Jenson Button, Fernando Alonso a Nico Rosberg zahájí poslední předsezónní testy před začátkem letošního ročníku Formule 1. Týmy tak mají poslední příležitost testovat před první Velkou cenou.

Ještě čtyři dny testů mají před sebou jednotlivé stáje na doladění posledních technických detailů před začátkem nadcházející sezóny královny motorismu, která tentokrát odstartuje, trochu netradičně, Velkou cenou Bahrajnu. Závěrečných testovacích jízd se zúčastní mimo jiné i  nováčkovské stáje Virgin a Lotus.

Jak to tedy bude v průběhu posledních testů s jezdeckým složením jednotlivých týmů? McLaren se rozhodl oba své jezdce na okruhu ve španělské Barceloně prostřídat. Jenson Button dostane příležitost ve čtvrtek a v sobotu, zatímco jeho krajan Lewis Hamilton bude testovat v pátek a sobotu.

Stejnou strategii do posledního testovacího dne zvolila i stáj Mercedes. První a třetí den bude testovat Němec Michael Schumacher, zatímco druhý a čtvrtý Nico Rosberg.

Ferrari má naopak jiné plány, první dva dny bude monopost F10 pilotovat Španěl Fernando Alonso, závěrečné dvě testovací jízdy se u italské stáje pojedou ve znamení Felipeho Massy.

Závěrečný testovací program v Barceloně začíná již tento čtvrtek, průběžné informace ze španělského okruhu budou samozřejmě k dostání i na našich stránkách.

  Tým   Čtvrtek   Pátek   Sobota   Neděle
Ferrari F. Alonso F. Alonso F. Massa F. Massa
Force India V. Liuzzi V. Liuzzi A. Sutil A. Sutil
Lotus F. Fauzy J. Trulli J. Trulli H. Kovalainen
McLaren J. Button L. Hamilton J. Button L. Hamilton
Mercedes N. Rosberg M. Schumacher N. Rosberg M. Schumacher
Red Bull M. Webber S. Vettel S. Vettel M. Webber
Renault V. Petrov V. Petrov R. Kubica R. Kubica
Sauber P. de la Rosa P. de la Rosa K. Kobayashi K. Kobayashi
Toro Rosso J. Alguersuari J. Alguersuari S. Buemi S. Buemi
Virgin        
Williams N. Hülkenberg N. Hülkenberg R. Barrichello R. Barrichello

pomlčka: bude oznámeno později

Sdílejte na:
Zavřít