Koho do Haasu? Komacu zvažuje Ocona a Bearmana

Koho do Haasu? Komacu zvažuje Ocona a Bearmana

Šéf týmu Haas, Ajao Komacu, zvažuje do sedačky Haasu několik pilotů. Mezi nimi je i Esteban Ocon. Stále údajně zvažuje také Olivera Bearmana, ačkoliv se o němž už objevují spekulace, že ho tým již podepsal.


Haas má minimálně jedno místo v týmu volné, protože Nico Hülkenberg přechází do Sauberu. Tým údajně rokuje s několikero piloty. Jak odhalil Ajao Komacu, mezi nimi je například Esteban Ocon.

„Má spoustu zkušeností, vyhrál závod, několikrát skončil na pódiu a zajistil týmům mnoho bodů a pracoval s různými týmy. Takže má spoustu zkušeností, což je to, co hledáme, ale zároveň je mu pouze 27, je stále velmi mladý. A myslím si, že jeho odhodlání a pracovní morálka jsou velmi, velmi dobré. Mluvím s několika piloty F1, zkušenými i mladými. Takže on je určitě jeden z mnoha, které vážně zvažuji,“ prozradil Komacu.

Myslím, že jako tým rosteme. Tým zlepšujeme. Takže to je docela dynamická situace a proto si myslím, že kombinace dobrého mládí a zkušeného pilota, ke kterému ho budeme moci porovnávat, to bude velmi zajímavá kombinace.“

Pokud by Haas podepsal smlouvu s Estebanem Oconem, znamenalo by to tak pravděpodobně konec pro Kevina Magnussena. Jako hlavní kandidát na druhé místo je totiž zvažován Oliver Bearman. O něm se již objevily informace, že s Haasem podepsal, ale tým ani Bearman samotný to zatím nepotvrdili.

Posuzujeme ho. Kdybychom ho nezvažovali, nejel by s autem ve volném tréninku, a příště s ním pojede v Barceloně,“ řekl Komacu k Bearmanovi.

Sdílejte na:
Zavřít