Kde bude závodit Sebastian Vettel příští rok?

Kde bude závodit Sebastian Vettel příští rok?

Italské média začínají spekulovat o budoucnosti Sebastiana Vettela ve Ferrari. Podle některých zpráv z Maranella Němec dostal nabídku, která by znamenala výrazné snížení platu a smlouvu na jeden rok.

Sebastian Vettel byl v minulých letech nepochybně jezdcem číslo jedna ve Ferrari. Nicméně minulá sezóna se mu moc nevydařila, navíc zazářil nováček v týmu Charles Leclerc, který je nyní považován za budoucí hvězdu týmu z Maranella.

Podle Sky Sports Italia je situace jiná než v minulých letech a Ferrari nabídlo čtyřnásobnému mistru světa smlouvu na jeden rok a výrazné snížené platu oproti současnému kontraktu.

Navzdory těmto zprávám je vysoce nepravděpodobné, že probíhá jednání okolo nové smlouvy v současné době. Továrna Ferrari je zavřená a kontakt mezi šéfem týmu a jezdci bude minimální.

Avšak situace ohledně nové smlouvy, kterou naznačila Sky Sports Italia, může přijít poměrně brzy. Pokud by Sebastian Vettel neprodloužil kontrakt s Ferrari, mohl by německý pilot podle některých spekulací zamířit do McLarenu nebo Renaultu.

Sdílejte na:
Zavřít