Jezdci týmu Haas startují do závodu ze třetí řady

Jezdci týmu Haas startují do závodu ze třetí řady

Sobotní kvalifikace v Kanadě přinesla mnoho zvratů. Mokré podmínky sedli i týmu Haas. Oba jezdci, Kevin Magnussen a Mick Schumacher, budou startovat ze třetí řady. Pro Micka Schumachera je šesté místo jeho nejlepší kvalifikační výsledek.

„Miluju tyto podmínky a tento rok vypadá, že i auto je miluje. Podobné podmínky jsme měli i na Imole, kde jsme získali čtvrté místo a teď jsme získali páté. Je to zábava.“

„Jsem šťastný i za tým, Mick odvedl dobrou práci a zajel šesté místo, takže startujeme pátí a šestí. Je to dobrá startovní pozice, ale body se rozdávají až v neděli. Čeká nás hodně práce, ale na závod se velmi těším,“ sdělil Kevin Magnussen.

„Auto bylo dneska skvělé. Přilnavost jsem měl všude, ale bohužel poslední sada pneumatik nebyla ten případ. Musel jsem zpomalit, myslím kvůli Sainzovi, a pneumatiky se trochu zchladily, což mi nepomohlo v první zatáčce. Jinak jsem z výsledku velmi velmi šťastný. Je to výsledek, na kterém můžu stavět a dál růst.“

„Nemyslím si, že se budeme posouvat dále dopředu, kvůli tempu jaké mají auta okolo nás, ale budeme se snažit ze všech sil a uvidíme, kde závod dokončíme,“ zhodnotil Mick Schumacher.

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Anna Gregarová)
Sdílejte na:
Zavřít