Jak to vypadá s vyšetřováním Christiana Hornera?

Jak to vypadá s vyšetřováním Christiana Hornera?

Vyšetřování údajného nevhodného chování šéfa týmu Red Bull, Christiana Hornera, by podle Sky Sport mělo být údajně u konce. Jak celý případ dopadl, bychom se měli dozvědět v následujících dnech.

Christian Horner byl obviněn z nevhodného chování k jedné ze zaměstnankyň a tuto celou situaci interně vyšetřovala samotná společnost Red Bull. Horner obvinění po celou dobu popíral a prohlásil, že při vyšetřování plně spolupracoval.

Stanice Sky Sport uvedla, že by celé vyšetřování mělo být u konce a výsledek by měl být znám ještě před Velkou cenou Bahrajnu.

Šéf týmu Red Bull údajně absolvoval celodenní výslech v rámci svědectví. Přičemž Red Bull najal externího advokáta, který se má obviněním zabývat.

Horner se i v průběhu vyšetřování nadále účastnil oficiálních aktivit Red Bullu. Před čtrnácti dny byl přítomen na odhalení vozu RB20 a nechyběl ani minulý týden na předsezónním testování v Bahrajnu.

Sky Sports uvádí, že kompletní vyšetřování je nyní u představenstva Red Bull GmbH v sídle společnosti v rakouském Salcburku a spolu s výpověďmi zúčastněných osob má údajně přes 100 stran.

Výsledek ohledně Hornerovy budoucnosti bychom se měli dozvědět v úterý nebo ve středu, přičemž se Horner nakonec bude zodpovídat představenstvu Red Bull.

Jakékoliv sdělení Red Bull Racing nebude obsahovat podstatné podrobnosti týkající se samotných obvinění, aby byla respektována důvěrnost zúčastněných osob.

Horner prohlásil, že jeho účast na závodních tratích a při představení nového vozu RB20 byla „běžnou prací“, protože se těší na novou sezónu, v níž chce Red Bull v roce 2024 získat čtvrtý titul mistra mezi jezdci v řadě a třetí titul mezi konstruktéry.

Sdílejte na:
Zavřít