Horner vyšetřován Red Bullem kvůli nevhodnému chování

Horner vyšetřován Red Bullem kvůli nevhodnému chování

Podle zprávy je šéf Red Bullu Christian Horner vyšetřován vlastním týmem, na základě obvinění jednoho ze zaměstnanců. Společnost bere celý proces velmi vážně a situaci se věnuje specializovaný právník.

Red Bull se podle hlášení rozhodl začít vyšetřovat šéfa týmu Christiana Hornera. Deník De Telegraaf uvedl, že byl jedním ze zaměstnanců obviněn z nevhodného chování. Ve zprávě je také uvedeno, že o situaci bylo informováno vyšší vedení týmu a zahájilo se nezávislé vyšetřování. Šéf rudých býků všechna vznesená obvinění popírá.

Mluvčí stáje De Telegraafu řekl: „Poté, co byla společnost o nedávných obviněních informována, zahájila nezávislé vyšetřování. Celý právě probíhající proces provádí specializovaný právník. Společnost bere tyto záležitosti velmi vážně a vyšetřování bude co nejdříve dokončeno. V tuto chvíli není vhodné poskytovat další vyjádření.“

Horner stojí v čele Red Bullu již od jejich první sezóny ve formuli 1 v roce 2005. Vede jeden z nejúspěšnějších týmů, který získal sedm jezdeckých titulů mistra světa a Red Bull dokázal šestkrát ovládnout i šampionát konstruktérů . V minulém roce zažil tým obzvlášť dominantní sezónu, kdy zvítězil v jednadvaceti z dvaadvaceti závodů. Momentálně čeká rakouskou stáj představení monopostu pro příští sezónu, které je naplánováno na 15. února.

Sdílejte na:
Zavřít