Grosjean pilotem stáje Renault!

Grosjean pilotem stáje Renault!

Stáj Renault se uchýlila k velmi riskantnímu kroku, pro nadcházející sezonu vozů Formule 1 totiž kompletně obměnila své jezdecké složení, nově byl oznámen pilot Romain Grosjean.

Vedle již potvrzeného finského pilota Kimi Räikkönena byl dnes v brzkých ranních hodinách oficiálně představen coby druhý pilot stáje Lotus Renault Romain Grosjean, suverénní vítěz letošního ročníku GP2. „Jsem opravdu nadšen touto příležitostí, rok 2012 pro mě bude další nová výzva a opravdu se již nemohu dočkat,“ řekl francouzský závodník Autosportu.

„Závodit vedle mistra světa a vedle někoho, kdo má obrovský hlad po dalších úspěších ve Formuli 1 pro mě bude jistě velká motivační záležitost, věřím, že společně s Kimim budeme tvořit konkurenceschopné jezdecké složení,“ řekl dále Grosjean.

„Vracím se zpět do Enstone, kde se opravdu cítím jako doma. Nedovedu si v současné době představit, že bych závodil pro jiný tým. Doufám, že budu pro tým přínosem a nikoho zde nezklamu. Opravdu rád bych všechny přesvědčil, že si místo v kokpitu vozu Formule 1 zasloužím,“ dodává Francouz.

Sdílejte na:
Zavřít