Formule 1 bude vysílána na stanici Nova Sport 5

Formule 1 bude vysílána na stanici Nova Sport 5

Formule 1 se od následující sezóny přesouvá na stanici Nova. Doposud nebylo zcela jasné, na kterém konkrétním kanále budeme královnu motorsportu vídat. Stanice Nova dnes oznámila, že pro F1 bude mít speciální program Nova Sport 5.

Před pár týdny bylo oznámeno, že formule 1 se bude stěhovat na stanici Nova. V prosinci bylo i potvrzeno, že na obrazovkách budeme vídat komentátorskou dvojici Števo Eisele a Josef Král, kteří jsou mezi fanoušky velmi oblíbení. Posléze se k nim přidal i Pavel Fabry.

Dnes stanice Nova oznámila, že pro fanoušky motorsportu spustí dvě nové stanice. Formule 1 bude možné sledovat na Nova Sport 5, na své si přijdou i fanoušci Moto GP, protože pro ně bude důležitá stanice Nova Sport 6.

Stanici Nova Sport 5 nabídnou svým zákazníkům O2 TV a Skylink. Stanice Nova Sport 6 bude k dispozici v nabídce O2 TV. S dalšími distributory nyní probíhají jednání.

„V minulém roce jsme potěšili především fotbalové a hokejové příznivce. Teď přidáváme nový obsah pro všechny motoristické fanoušky. Kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6 zařazujeme již do základního tarifu O2 TV Bronzová. Samozřejmě budou dostupné i v tarifech O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá, O2 TV Business a v předplacených tarifech,“ doplnila ředitelka digitálních služeb a O2 TV Dana Tomášková.

Skylink zařadí program Nova Sport 5 do balíčku Kombi+ a vyšších. „Neustále se snažíme posouvat komfort tuzemských sportovních fanoušků a jako Skupina Nova jim chceme nabídnout nejlepší možný obsah – to se v případě Formule 1 podařilo. Jsem nadšený, že se vrací zpátky domů na Novu,“ říká vedoucí sportu pro TV kanály & VOD TV Dušan Mendel.

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Helena Chovancová)
Sdílejte na:
Zavřít