F1 odhalila lokace pro fanouškovské festivaly v roce 2019

F1 odhalila lokace pro fanouškovské festivaly v roce 2019

Královna motorsportu oznámila, že v letošním roce plánuje čtyři fanouškovské festivaly. Festivaly se uskuteční v Šanghaji, Chicagu, Los Angeles. Posledním místem bude Brazílie, ale prozatím nebylo zveřejněno místo.

První fanouškovský festival bude v Šanghaji, který se uskuteční společně s jubilejním tisícím závodem Formule 1. Festival proběhne v Xintiandi parku, kde se projede testovací pilot Renaultu Guan Yu Zhou v monopostu Lotus E20. Fanoušci taky uvidí vůz Sauber C30, který bude řídit kaskadérka Jessica Hawkins. Podobné festivaly proběhnout v průběhu roku taktéž v Chicagu, Los Angeles a v prozatím nepotvrzeném městě v Brazílii.

„Po velkém úspěchu festivalů v minulé sezóně, jsme nadšeni, že můžeme oznámit čtyři F1 festivaly v roce 2019.  Zavazujeme se k tomu, abychom vylepšili fanouškům zážitek z Formule 1 a budeme pokračovat v hledání nových cest, jak ukázat sport,“ řekl obchodní šéf Formule 1 Sean Bratches.

„Věříme, že je zásadní vzít Formuli 1 do měst, aby se fanoušci mohli naladit na závodní atmosféru. Oznámením nových tří lokací pro festivaly doufáme, že fanoušci po celém světě uvidí, co festivaly nabízejí. Zároveň jsme nadšeni, že oslavíme tisící závod Formule 1 v Číně,“ dodal Sean Bratches.

Fanouškovský festival Formule 1 měl premiéru v Londýně v roce 2017. V minulém roce fanoušci mohli navštívit F1 festivaly v Šanghaji, Marseille, Miláně a Miami.

Sdílejte na:
Zavřít