Drive to Survive a popis jednotlivých epizod šesté řady

Drive to Survive a popis jednotlivých epizod šesté řady

V pátek nás čeká premiéra šesté řady série z dílny Netflixu – Drive to Survive, v České republice známé jako F1: Touha po vítězství. Netflix dnes zveřejnil jména a oficiální synopse dílů.

Série Drive to Survive neboli F1: Touha po vítězství se v průběhu let dočkala obrovské sledovanosti a popularity. Ke sledování formule 1 přiměla nesčetně mnoho fanoušků a každý rok na premiéru nové řady netrpělivě čeká spousta dalších. Nová řada spatří světlo světa již tento pátek 23. února.

I letos na diváky čeká deset epizod, které mají i své oficiální popisy.

Epizoda 1, „Money Talks“

Lawrence Stroll udělá cokoli, aby se z Aston Martinu stal mistr světa. Jeho sny však mohou skončit ještě před začátkem nové sezóny.

Epizoda 2, „Fall from Grace“

Nyck de Vries si dělá velké naděje poté, co poprvé zkusí formuli 1. S rostoucím tlakem se snaží udržet tempo.

Epizoda 3, „Under Pressure

McLaren má po minulé sezóně co dokazovat. Když Landa Norrise opět zklame vůz, začne zvažovat své možnosti.

Epizoda 4, „The Last Chapter“

Na zadních pozicích se odehrává boj mezi týmy Haas a Williams. Zatímco jeden tým se drží tradice, druhý je připraven udělat nové odvážné kroky.

Epizoda 5, „Civil War“

Esteban Ocon a Pierre Gasly z týmu Alpine spolu soupeří už od dětství. Podaří se jim překonat rivalitu, když jsou nyní ve stejném týmu?

Epizoda 6, „Leap of Faith“

Lewis Hamilton je Mercedesu věrný už 13 let. Vítězství je však na prvním místě, a protože se blíží prodloužení jeho smlouvy, musí učinit těžké rozhodnutí.

Epizoda 7, „C’est la Vie“

Investice hollywoodských hvězd zvyšuje tlak na vedení Alpine. Mezi frustrovanými piloty a neuspokojivými výsledky musí něco ustoupit.

Epizoda 8, „Forza Ferrari“

V Itálii je Ferrari náboženstvím. Když tedy tým dorazí do Monzy, všichni upírají oči na nového šéfa týmu Frédérica Vasseura, aby vyslyšel modlitby fanoušků.

Epizoda 9, „Three’s a Crowd“

Daniel Ricciardo se konečně vrací na okruh. Když ho však nehoda opět pošle na vedlejší kolej, na jeho místo nastupuje nováček v záloze.

Epizoda 10, „Red or Black“

Sezóna se blíží ke konci a vítěz je již jistý, soupeři Mercedes a Ferrari svádějí nelítostný boj o druhé místo.

Sdílejte na:
Zavřít