Alonso: Nic není ztraceno!

Alonso: Nic není ztraceno!

Španělský pilot ve službách Ferrari dnes britskému Autosportu potvrdil, že se ještě nevzdal naděje získání mistrovského titulu v letošním ročníku královny motorismu. Cesta to ale bude trnitá, uznal.

Ve Valencii i na Silverstone měl španělský závodník konkurenceschopný vůz, ale v obou závodech získal celkem jen na čtyři mistrovské body. Aktuálně ztrácí Fernando Alonso na prvního Lewise Hamiltona sedmačtyřicet bodů, ale i tak je přesvědčen, že nic není ztraceno.

Ještě stále není příliš pozdě,“ potvrdil Španěl pro britský Autosport. Máme před sebou ještě devět závodů, během kterých se může stát opravdu cokoliv, protože je ve hře stále velké množství bodů. Závody ve Valencii a Silverstone, to jsou rozhodně velká zklamání, ale my nyní hledíme dopředu, protože naše postavení v šampionátu rozhodně neodpovídá výkonům Ferrari.“

Zároveň španělský pilot potvrdil, že je z posledních závodů velmi zklamaný a doufá, že se podobné výsledky již opakovat nebudou. Díky novým aktualizacím monopostu F10 je ale Alonso podle vlastních slov dostatečně motivovaný a do nadcházejícího závodu si věří.  

Sdílejte na:
Zavřít