Zajímavosti pro fanoušky

Zajímavosti pro fanoušky

Přinášíme Vám novinku, kterou můžete nejen sledovat, ale také přispět svojí trochou do mlýna.

Každý fanoušek motorsportu, zejména formule 1, nejen sleduje závody, ale také obvykle sbírá něco o svém oblíbeném týmu, jezdci nebo autě. Nemalou část z nich jsou různí sběratelé. Jedním z mnoha artiklů jsou zájem o oblečení, modely, programy, sestřihy velkých cen a různé zajímavosti, které obohatí jejich sbírku.

Právě z těchto důvodů přineseme již brzy našim čtenářům novou rubriku na našem eshopu nazvanou „RŮZNÉ“, kde postupně umístíme různé zajímavosti, z motosportu a Formule1, které si u nás můžete koupit. Většina z toho bude sice jen v omezeném množství, ale přesto věříme, že Vám to udělá radost. Jakmile bude rubrika spuštěna, můžete průběžně sledovat, co tam přibude.

Abyste náhodou něco nepropásli, vyjdeme Vám vstříc tím, že o každé nově umístěné věci v rubrice „RŮZNÉ“ vydáme článek s popisem a fotkou. Již teď se můžete těšit na první artikl, který zatím neprozradíme, ať máte nějaké překvapení.

Pokud máte něco doma čeho se chcete zbavit, nebo se podělit s ostatními, neváhejte a napište nám na email info(zavináč)svetformule.cz. Držme se hesla „Sběratelé a nadšenci sobě!

Sdílejte na:
Zavřít