Yamamoto dostane příležitost i v Německu!

Yamamoto dostane příležitost i v Německu!

Japonský závodník Sakon Yamamoto opět usedne do kokpitu monopostu Formule 1, u stáje HRT pro Velkou cenu Německa tentokrát nahradí indického pilota Karuna Chandhoka.

Japonský pilot během uplynulého závodního víkendu v Silverstone z neznámých důvodů nahradil brazilského závodníka Bruna Sennu, ačkoli již během víkendu bylo oznámeno, že synovec slavného Ayrtona se do kokpitu pro německou Velkou cenou opět vrátí.

V nadcházejícím závodě, který se jede v německé metropoli dostane Japonec Sakon Yamamoto opět příležitost, tentokrát však pro celý závodní víkend nahradí Karuna Chandhoka, který ze všech jezdců nováčkovských stájí předvádí v letošní sezóně vůbec nejlepší výkony.

Karun Chandhok je samozřejmě i nadále součástí našeho týmu a v nadcházeících závodech s ním opět počítáme, kdy to ale bude, to nemůže s jasnou přesností říci,“ znělo oficiální prohlášení španělského týmu. Japonský závodník dostal příležitost již během Velké ceny Velké Británie a obsadil dvacátou příčku, dojel jako poslední jen těsně za Karunem Chandhokem.

Sdílejte na:
Zavřít