Poslední úprava
20.9.2010 23:19

Informace

Kariéra

2009 - GP2: Ocean Racing Technology, 18.místo, 10 bodů (1 stupeň vítězů, 1 nejrychlejší kolo)
2008 - F1 Testy: Red Bull Racing
2008 - GP2: iSport International, 10.místo, 31 bodů (1 vítězství, 3 stupně vítězů)
2008 - GP2 Asia: Ocean Racing Technology, 2 závody
2008 - GP2 Asia: iSport International, 13.místo, 7 bodů (1 stupeň vítězů)
2007 - GP2: Durango, 15.místo, 16 bodů (1 vítězství, 1 nejrychlejší kolo)
2006 - FV6 Asia: Team E-Rain, Mistr světa, 131 bodů (7 vítězství, 9 stupňů vítězů, 4 nejlepší startovní pozice, 4 nejrychlejší kola)

Ilustrační fotografie - Slavná Parabolica byla vyasfaltována
Jedna z nejslavnějších zatáček formule 1 Parabolica v italské Monze byla v rámci modernizace okruhu vyasfaltována a královna motorsportu tak přichází o svou další chloubu.

Závod na nejrychlejším okruhu kalendáře, který patří k tomu nejlepšímu, co je ve světě formule 1 k vidění, už nikdy nebude tak obtížný jako v minulosti. Právě zatáčka Parabolica je totiž dominantou okruhu a v minulosti díky štěrkové zóně, která ji obklopovala tvrdě trest

Závod Šampionů zrušen

2. prosince 2013, 17:32 | Tadeáš Zíka | Komentáře
Ilustrační fotografie - Závod Šampionů zrušen
Tradiční Závod Šampionů (Race of Champions), pořádaný na konci každého roku, je zrušen, kvůli civilním nepokojům v Thajsku.

Závod, který byl naplánován na konec prosince, musel být zrušen kvůli bezpečnostním obavám, kvůli nedávným nepokojům v Thajsku, kde demonstranti chtějí odstoupení premiérky vlády. V posledních dnech dokonce došlo na násilné střetnutí v ulicích mezi demonstr

Prohlášení po závodě - Williams, Lotus, Virgin, HRT

25. července 2011, 10:00 | Lucka Modrovičová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Prohlášení po závodě - Williams, Lotus, Virgin, HRT
Williams si Velkou Cenu Německa představoval určitě jinak. Lotus spokojen s výkonem Karuna Chandhoka. Virgin i přes problémy s oběma auty v cíli. HRT spokojen s Ricciardovým pokrokem.

Williams
Pastor Maldonado (14. místo): „Dnes to byl opravdu těžký závod. Ve druhém stintu na nové sadě pneumatik jsme byli konkurenceschopní, ale když jsme na poslední stint obuli tvrdší sadu pneumatik, začali jsme ztrácet. Naše rychlost nebyla tak dobrá a my se začali propadat po