Wehrlein nenastoupí ani v Číně, nahradí jej opět Giovinazzi

Wehrlein nenastoupí ani v Číně, nahradí jej opět Giovinazzi

Ačkoliv se během pondělního odpoledne objevily informace o tom, že Pascal Wehrlein nastoupí do prvního tréninku a pak se uvidí, jak na tom bude, tak nakonec odjede celý víkend místo něj opět Antonio Giovinazzi.

Italská média tvrdila, že se mladý Němec vrátí za volant C36 v úvodním tréninku na okruhu v čínské Šanghaji. Dokonce i sám Giovinazzi uvedl, že vymění modro-zlatý overal za červený. Ovšem uběhlo jen několik hodin a všechno je jinak.

Ani tento víkend totiž dvaadvacetiletého rodáka ze Sigmaringenu v monopostu Sauberu neuvidíme. Zaskočí za něj znovu již osvědčený Ital, jenž všechny oslnil svým vynikajícím výkonem při Velké ceně Austrálie, když proťal cílovou pásku jen dvě pozice za nejlepší desítkou.

„Pro mě je nejdůležitější, že můžu intenzivně trénovat, aby byl můj výkon opět co nejdříve stoprocentní,“ stojí v oficiálním prohlášení švýcarské stáje. „Potom budu dobře připraven na svůj první kompletní závodní víkend pro Sauber.“

Ale kdy se tak stane, není úplně jisté. Bývalý pilot Manoru doufá, že naskočí zpět do svého vozu v Bahrajnu, ale nevylučuje ani možnost, že se jeho návrat na startovní rošt ještě oddálí: „Doufejme, že to může být už v Bahrajnu. V lepší fyzické kondici bych měl být nejpozději do Velké ceny Ruska.“

Sdílejte na:
Zavřít