Webber v závěru sezóny tajil zranění

Webber v závěru sezóny tajil zranění

Australský pilot přiznal, že závěr letošního ročníku Formule 1 odjel s lehkou zlomeninou ramene, kterou si přivodil po pádu z kola. Vedení je jeho přístupem a tajením celé věcí zklamáno.

Mark Webber ve své knize, kde se mj. ohlíží za letošním ročníkem Formule 1 prozradil, že závěrečné čtyři Velké ceny musel odjet s lehkou zlomeninou ramene, kterou si přivodil při pádu ze svého kola. Vedení jeho stáje nemělo o jeho zdravotním stavu absolutně žádné informace, proto bylo po letošní sezóně touto novinkou velmi překvapeno.

Nevěděl jsem ani o vydání té knihy, už vůbec ne o jeho zranění ramene,“ přiznal Horner po překvapivém úryvku v publikaci jeho závodníka.Bylo to zranění, které pravděpodobně nemělo žádný vliv na jeho výkonnost, i tak o něm ale náš tým měl vědět,“ řekl dále.

Naši jezdci mají závazek a povinnost udržovat se ve stoprocentní formě a jakákoli zranění musí hlásit, nechápu proč to Mark neudělal. Zdá se, že mu kola nedělají dobře, takže by se od nich měl držet dál,“ uzavřel celou věc šéf stáje Red Bull Racing.

Sdílejte na:
Zavřít