Webber nespěchá s řešením nové smlouvy

Webber nespěchá s řešením nové smlouvy

Australský pilot potvrdil, že s vyřešením kontraktu pro nadcházející ročník si nedělá žádné starosti a věří, že pro upevnění angažmá je stále ještě dost času.

Šéf stáje Red Bull, Christian Horner potvrdil, že pokud bude Mark Webber i nadále pokračovat ve Formuli 1, bude to právě v rakouském týmu. Sám pilot také řekl, že nepočítá s ničím jiným, než pokračovat ve své jezdecké kariéře právě u Red Bullu, kde působí již od roku 2007.

Ani jedna ze stran nechce řešit otázky nového kontraktu v současné době, proto se rozuzlení Webberovi budoucnosti čeká až počátkem léta. „S řešením nové smlouvy si opravdu nedělám žádné starosti,“ přiznal Australan.

„Jsme ve skvělé kondici, máme velmi konkurenceschopné auto a pravidelně předvádíme dobré výsledky. Mechanici odvádí velký kus práce a celým tým pracuje jako celek, není důvod se v současné době zabývat novým kontraktem, na to máme stále ještě dost času,“ řekl dále.

Když byl Mark Webber dotázán, zda-li by přicházela v úvahu i varianta, že by působil v jiném týmu na startovním roštu, Australan jednoznačně odpověděl: „Ne.“

Sdílejte na:
Zavřít