Výsledky tipovací soutěže po VC Monaka

Šesté kolo naší tipovací soutěže, kterou jsme připravili ve spolupráci s Formule1.phorum.cz má svého vítěze.

Nejlepší tip na pořadí VC Monaka  měl  Tomas Vyslouzil, který za něj získal do tipovací soutěže 26 bodů a poukázku na slevu 50,- Kč v našem Eshopu.

Druhý skončil s 24 body vedoucí průběžného pořadí tipovačky herbert1 a třetí  GPfacts  získal o bod méně. V čele průběžného pořadí tipovací soutěže zvýšil svůj náskok herbert1 a má 130 bodů, na druhé místo poskočil vítěz tipovačky na VC Monaka Tomas Vyslouzil, se 123 body.

Příští závod, VC Kanady se jede 9. 6.2013, uzávěrka je o půlnoci z pátku 7. 6. na sobotu 8. 6.2013.

Zajímavé ceny  – slevy do eshopu  http://shop.svetformule.cz  jsou připravené pro vítěze tipovaček na jednotlivé závody, ale i pro vítěze tipovací soutěže na celý šampionát a samozřejmě největší pro absolutního vítěze:

Vítězové tipu na pořadí v jednom závodu obdrží slevu na zboží ve výši 50Kč. Celkový vítěz tipovací soutěže na jednotlivé závody obdrží slevu na zboží ve výši 500 Kč, druhý 300 Kč a třetí 100 Kč.

Vítěz tipovací soutěže na pořadí šampionátu obdrží slevu na zboží ve výši 500 Kč.

Absolutní vítěz tipovací soutěže obdrží slevu na zboží ve výši 1000 Kč.

(získané slevy lze sčítat)

Stačí kliknout na odkaz tipovací soutěže, zaregistrovat se a po přihlášení můžete tipovat. Formule1.phorum.cz