Vettel si fenomenální počínání užívá

Vettel si fenomenální počínání užívá

Mladičký Němec si podmanil celou letošní sezónu a na světě je jen velmi málo lidí, které by překvapilo, že v letošním ročníku získá svůj druhý mistrovský titul s Red Bullem.

Němec Sebastian Vettel je v letošní sezóně opravdu fenomenální, z prvních osmi závodů dokázal vybojovat šest vítězství a dvakrát skončil na druhé příčce. Druhý v pořadí je stájový kolega Mark Webber, který na prvního Vettela ztrácí již 77 bodů.

„Zisk vítězství ve Velké ceně je opravdu něco neuvěřitelného a velmi si jednotlivé triumfy užívám,“ přiznal německý mladík pro oficiální web Formule 1. „Věci ve Formuli 1 se mění neuvěřitelně rychle a nikdy nevíte, jak rychlá bude konkurence.“

„Každé vítězství je v něčem originální, je to vždy něco nového. Na sbírání jednotlivých triumfů si prostě nejde zvyknout, je to něco nepopsatelného,“ řekl dále mladík, jež v neděli oslavil čtyřiadvacáté narozeniny. „Neustále se snažíme najít správné tempo a optimální nastavení pro jednotlivé závody. Tým pracuje velmi tvrdě a věřím, že společně můžeme zaznamenat nové úspěchy,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít