Verstappen se o nový F1 film s Hamiltonem nezajímá

Verstappen se o nový F1 film s Hamiltonem nezajímá

Max Verstappen sdělil své pocity ohledně připravovaného filmu z prostředí formule 1, ve kterém hlavní roli obsadil Brad Pitt. Podle jeho slov je atmosféra v příběhu až přehnaně zdramatizovaná.

Připravovaný hollywoodský snímek od režiséra Josepha Kosinski vypráví příběh jezdce formule 1, který musí po vážné havárii sport opustit, ale na žádost přítele se vrátí a pomůže učit a podporovat nováčka jeho týmu. V hlavní roli filmu se objeví Brad Pitt a mezi producenty patří i sedminásobný šampion Lewis Hamilton.

Během natáčení údajně došlo k řadě neočekávaných problému, například ke zpoždění natáčení kvůli stávce herců. Také bylo třeba vyřadit a přetočit záběry po útratě 14 milionů dolarů za repliky vozů formule 1. Hamilton ale nedávno prozradil, že by snímek mohl vyjít na začátku roku 2025.

Trojnásobný šampion Max Verstappen řekl serveru Formule1.nl, že o film nemá zájem, a sdělil také, jestli je fanouškem Brada Pitta: „Viděl jsem jich tolik (filmů s Bradem Pittem). Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, a tak dále, tyto role mi utkvěly v paměti. Mám rád filmy celkově a Brad Pitt je samozřejmě skvělý herec.”

„Před začátkem Velké ceny v Austinu jsem viděl několik záběrů z nového filmu. Byly promítány v průběhu schůzky jezdců s vysvětlením, jak je všechny natočili. Bylo hezké je vidět, ale mě to tolik nezajímá. Nepotřebuji vidět film o mém sportu. Samozřejmě jde o vymyšlený příběh a všechno je až přehnaně dramatické, to se vám musí líbit. Já s tím osobně moc nesouhlasím.”

Sdílejte na:
Zavřít