Toto Wolff bude učit na Harvardově univerzitě

Toto Wolff bude učit na Harvardově univerzitě

Toto Wolff, šéf Mercedesu, byl jmenován výkonným členem Obchodní školy na Harvardově univerzitě ve Spojených státech amerických. Zde bude přednášet po boku profesorky Anity Elberse a podělí se o poznatky o vedení, organizační struktuře a osobní efektivitě.

Profesorka Harvardovy univerzity, Anita Elberse, do roku 2021 sledovala tým Mercedes v zákulisí formule 1. Poté univerzitě představila svoji případovou studii s názvem: „Toto Wolff a tým Mercedes formule 1.“

Toto Wolff a Anita Elberse budou nově spolupracovat na poskytnutí krátkého kurzu pro studenty prvního a druhého ročníku magisterského studia obchodní školy, který bude probíhat od ledna 2024 s názvem: „Mercedes F1: Vedení vysoce výkonného týmu.“

„Cítím se velmi poctěný a privilegovaný, že mohu pokračovat ve spolupráci s neuvěřitelně bystrými mladými mozky na Harvardu. Kdykoliv vstoupím na kampus, jsem inspirován zvědavostí a ambicemi studentů a odcházím nabitý zvláštním výukovým prostředím, které vytvářejí společně s vynikající fakultou,“ řekl Toto Wolff.

„Velmi se těšíme, až Tota (Wolffa pozn. red.) přivítáme zpátky na kampusu. Z první ruky jsem viděla, jak moc naši studenti těží z toho, že se dozvěděli o jeho vůdcovství a čerpají z jeho hlubokých znalostí o tom, co je potřeba k vedení velmi úspěšného sportovního týmu. Jsem si jistá, že spolu dokážeme zásadním způsobem změnit vývoj lídrů zítřka,“ vyjádřila se Anita Elberse.

Sdílejte na:
Zavřít