Speciální design přileb, monopostu i kombinéz pro VC Miami

Speciální design přileb, monopostu i kombinéz pro VC Miami

Teprve podruhé v historii budeme závodit na okruhu v Miami. Nejen piloti si pro nadcházející Velkou cenu připravili speciální zabarvení přileb, ale také Red Bull bude tento víkend s upraveným lakováním. I Haas má pro americký podnik připravené speciální kombinézy.

Monopost Red Bullu doplněn barevnými detaily

Red Bull už dříve sdělil, že pro všechny tři americké podniky chystá speciální zabarvení svého monopostu. S návrhem designu mohli přijít fanoušci, kteří se zúčastnili soutěže The Mark Your Mark Initiative, kterou tým vyhlásil začátkem sezóny. Na závodní dráze se tak bude prohánět design argentinské studentky grafického designu – Martiny Adriano. Její návrh zkrášlí monopost RB19 a jeho barevná paleta ladí se stylem Miami.

Foto: © Red Bull

Nové kombinézy Haasu

Americká stáj Haas bude na domácí půdě závodit pod upraveným designem kombinéz. Bíločerné kombinézy vystřídají odstíny šedé s detaily palem.

Speciální designy přileb pilotů

V loňském roce jsme mohli vidět speciální designy přileb. I letos pár jezdců přivezlo do Miami něco nového.

Lando Norris a Alex Albon šli do designu míče. Lando Norris v podobě plážového balónu a Alex Albon s golfovým míčkem. Max Verstappen, Esteban Ocon, Charles Leclerc, Carlos Sainz, Logan Sargeant, Pierre Gasly a Nico Hulkenberg své helmy pozměnili v barvách nebo přidali detaily navazující na Miami. Logan Sargent bude tento víkend poprvé závodit na domácí půdě. Na jeho přilbě nechybí ani americká vlajka.

Foto: © Sociální sítě jezdců

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Anna Gregarová)
Sdílejte na:
Zavřít