Schumi nebere výsledky z Valencie jako zklamání

Schumi nebere výsledky z Valencie jako zklamání

Německý závodník oblékající kombinézu stáje Mercedes přiznal, že po své premiéře na okruhu ve Valencii není výsledky po prvních pátečních jízdách zklamán. I tak ale cítí, že ze svého vozu může vydat více.

V prvním tréninku obsadil Michael Schumacher pozici osmou, v odpolední páteční jízdě si o tři příčky pohoršil. Německá legenda jela na městském okruhu ve Valencii vůbec poprvé ve své dosavadní kariéře a jak sám pilot přiznal, jízdu na této trati si během pátečních tréninků jednoznačně užíval.

Jet na tomto okruhu vůbec poprvé bylo opravdu velmi vzrušující,“ přiznal Michael Schumacher po pátečních trénincích. „Dnešní ráno jsem chtěl věnovat především seznámení s tratí, což se myslím si povedlo dobře, ačkoli dostat se do toho správného rytmu je na okruhu, na kterém jedete poprvé, opravdu problém.“

Schumacher se v průběhu tréninku dostal do křížku s vozem McLaren Lewise Hamiltona a po skončení jízdy se britskému závodníkovi omluvil za neúmyslné zablokování v průběhu jeho rychlého kola.Musím se Lewisovi pochopitelně omluvit. Nekoukal jsem se za sebe a nebyl jsem informován o tom, že za mnou jede. Hleděl jsem si jen své stopy a Lewise si nevšiml,“ dodal německý závodník.

Sdílejte na:
Zavřít