Sabotáž Lewise? Směšné a hloupé, reaguje Lauda

Sabotáž Lewise? Směšné a hloupé, reaguje Lauda

Lewis Hamilton vedl závod v Sepangu, jenže z nenadání mu vzplanul motor a musel odstoupit. Niki Lauda ale vyvrací divoké teorie o sabotáži Hamiltona a chápe Hamiltonovu reakci ihned po závodě.

Hamilton už měl vybudovaný pohodlný náskok na druhého Ricciarda a už to vypadalo, že to tak zůstane až dokonce. Jenže Formule 1 je nepředvídatelná, což dokázala i dnes. Když pilot Mercedesu najížděl do první zatáčky 40. kola, tak mu z ničeho nic začaly šlehat plameny z pohonné jednotky a bylo vymalováno. Pro Brita závod skončil.

Samozřejmě, že se náhle mezi Britovo fanoušky začalo řešit, jestli náhodou Mercedes Hamiltona nesabotuje a nesnaží se stůj co stůj o to, aby se mistrem světa stal tento rok jeho týmový kolega Nico Rosberg.

Těmto spekulacím ještě přidalo další grády prohlášení značně rozladěného Hamiltona bezprostředně po závodě. Brit totiž hlásal, že „nikdo nechce, aby tento rok vyhrál“.

Jenže celá tato situace nenechala chladným Laudu, který nad tím jen kroutil hlavou: „Proč bychom ho měli sabotovat? To by bylo naprosto směšné a hloupé. Na obou autech pracujeme stejně. Všechny tyto otázky jsou směšné.“

„To tak je, když je pilot vytočený. Taky jsem byl ve své kariéře několikrát vytočený a říkal jsem blbosti. Toto se díky návalu emocí stává,“ chápe Rakušan Hamiltonova první slova, která vypustil do světa po odstoupení.

Sdílejte na:
Zavřít