Ricciardo: Debut bude splněný sen

Ricciardo: Debut bude splněný sen

Australský pilot přiznává, že debut ve Formuli 1 na okruhu Silverstone pro něj bude splněný sen. Již teď se nemůže dočkat, až bude stát na startovním roštu, pokud se tedy kvalifikuje.

Hlavní cíl talentovaného pilota je především dojet svůj první závod ve Formuli 1, pokud se do něj tedy kvalifikuje. Podle vlastních slov nyní prožívá svůj sen. „Jsem neuvěřitelně šťastný, že již tento víkend budu poprvé stát na startovním roštu, velmi se na to těším a je to pro mě strašně emotivní,“ řekl Ricciardo pro britský Autosport.

„Stát na startovním roštu je snem hodně malých kluků, mezi které jsem také patřil. Nevěřím tomu, že se mi tento sen v neděli splní,“ říká talentovaný Australan s nadšením.

„Doufám, že s novým týmem a prostředím se seznámím co nejrychleji a na hlavní fáze závodního víkendu budeme řádně připraveni. Samozřejmě, že pátek bude nejnáročnější, ale věřím, že na konci víkendu zaznamenáme oproti prvním tréninkům značný pokrok. Mým hlavním cílem je ale závod především dokončit a získat tak co nejvíce zkušeností, bude to něco neuvěřitelného!“

Sdílejte na:
Zavřít