Povinnosti pro média musely jít stranou, Russell je nemocný

Povinnosti pro média musely jít stranou, Russell je nemocný

Pilot Williamsu George Russell se ve čtvrtek omluvil ze svých povinností pro média, jelikož se v posledních dnech necítil dobře.

Přestože se Russell ve čtvrtek v paddocku objevil, jeho tým chtěl aby snížil svou pracovní zátěž aby mohl odpočívat a byl připraven na páteční porci tréninků.

Russell se měl objevit na tiskové konferenci od FIA po boku Kevina Magnussena, Lance Strolla, Nica Hülkenberga a Antonia Giovinazziho, anglický pilot však dostal povolení tuto konferenci vynechat.

Nezúčastnil se ani tradiční procházky po trati a několika týmových setkání, nicméně páteční pozdní začátek mu umožní připojit se k ostatním.

„Během posledních dnů se necítil dobře,“ řekl mluvčí Williamsu. „Každým dnem se to ale lepší a bylo mu doporučeno, aby dnes odpočíval, aby si byl jistý, že zítra bude fit.“

Neexistuje žádný náznak, že by Russell nemohl tento víkend jet, ale stojí za zmínku, že rezervní jezdec Williamsu Nicholas Latifi, který je přítomen v Baku kvůli Formuli 2, ještě nemá superlicenci, která by mu umožnila závodit.

Sdílejte na:
Zavřít