Pérez sní o triumfu před domácím publikem

Pérez sní o triumfu před domácím publikem

Není lepší pocit, než stát na stupínku nejvyšším na domácí půdě. O tom momentálně sní Sergio Pérez, jelikož se tento víkend jede v Mexiku.

Mexický závodník má konečně v ruce techniku, se kterou může pomýšlet na vítězství a není to pouze o náhodě, jako tomu bylo například minulou sezonu v Sachíru ještě v barvách týmu Racing Point. Letos ve voze Red Bull triumfoval zatím jednou, a to ve Velké ceně Ázerbájdžánu. Nyní jej čeká domácí závod na okruhu Bratří Rodríguezů, kde skončil nejlépe sedmý.

„Moc se těším. Má země mě po celou moji kariéru podporovala a já vždycky miloval závodit před těmito fanoušky. Všichni jsou vždy ohromeni podporou, které se mi tady v Mexiku dostává,“ nemůže se dočkat, až nasedne do RB16B. „Je skvělé mít konečně tým a auto, se kterým můžete snít o vítězství ve své zemi. Tento víkend máme šanci na zisk dobrého výsledku, takže se připravím co nejlépe, a uvidíme, čeho budeme schopni dosáhnout.“

Pokud by rodák z Guadalajary skončil opět v nejlepší trojce, tak by to pro něj bylo třetí pódiové umístění v řadě, jelikož jak v USA, tak v Turecku dojel na třetím místě.

Ovšem za monopostu Red Bullu usedne ještě před víkendem. Absolvuje totiž předváděcí jízdu v ulicích Mexika. „Bude to bláznivý týden. Budu řídit vůz Red Bullu po nejikoničtějších ulicích v zemi, což bude výjimečné. Je to něco, o čem jsem snil mnoho let a mít možnost ukázat vůz v mé zemi bude opravdu výjimečné,“ uzavřel Pérez.

 

Sdílejte na:
Zavřít