Pérez: Nemyslím, že režiséři přenosu dělají dobrou práci

Pérez: Nemyslím, že režiséři přenosu dělají dobrou práci

Jezdec Racing Pointu Sergio Pérez si myslí, že režiséři přenosů Formule 1 nedělají dobrou práci, jelikož nezaberou většinu akce z tratě.

Pérez v závěrečném kole posledního závodu sezóny předjel Landa Norrise. Mexický jezdec tak získal na úkor Norrise 10. místo v Poháru jezdců, předjížděcí manévr jsme ale v přenosu neviděli, jelikož režie dala do vysílání záběr na Lewise Hamiltona, který dokončoval poslední kolo.

Norrisův kolega Carlos Sainz udělal v závěrečném kole taktéž důležitý předjížděcí manévr, který mu zajistil 6. místo v Poháru jezdců, ani ten ale ve vysílání nebyl.

Na otázku, jak posoudit současný stav Formule 1, Pérez řekl: „Podle mého názoru je hlavním problémem rozdíl mezi týmy.

Když vidíte závodění ve středu pole se stejnými pneumatikami, se stejnou aerodynamikou, se stejnými kecy, o kterých stále mluvíme každý víkend, pořád závodí uprostřed.

Je to úžasné. Ano. Problémem je, že to neukazují v televizi. Myslím si, že režiséři přenosu nedělají dobrou práci. Ale závodění ve středu pole je neuvěřitelné.

Je to fantastický sport, ale diváci chtějí vidět takové závodění, kdy zapnou televizi a nebudou vědět, kdo vyhraje závod.

Zapnout kvalifikaci a nevědět, kterých 5 týmů bude nejlepších. Jako fanoušek bych tohle chtěl vidět.“

Sdílejte na:
Zavřít