Paul di Resta nepojede ani v Japonsku

Paul di Resta nepojede ani v Japonsku

Skotský pilot pravidelně dostával příležitost u stáje Force India v pátečních trénincích, v Singapuru ale šanci nedostal a stejně tak tomu bude i v Japonsku, testovat budou oba závodní jezdci.

Již v pátek indický tým potvrdil, že v pátečních trénincích na nadcházející Velkou cenu Japonska nedostane příležitost skotský závodník Paul di Resta, protože stáj chce dát příležitost oběma závodním pilotům. Jaký je důvod? Stačí si vzpomenout na loňskou kvalifikaci na okruhu Suzuka, kde hned několik závodníků skončilo mimo trať. Zejména proto bude velmi důležité nasbírat co nejvíce zkušeností.

I v průběhu závodního víkendu v Japonsku se oba závodníci stáje Force India dočkají aktualizací pro své monoposty, i tento fakt jistě napomohl tomu, že Paul di Resta tentokrát příležitost nedostane.

Nacházíme se v klíčové fázi celého ročníku a naše stáj musí využít každé výhody, která se jí nabízí, proto během pátečních tréninků pojede Adrian i Tonio,“ řekl britskému Autosportu sám di Resta. Navíc tým pro oba závodníky připravil několik aerodynamických vylepšení, takže si na ně musí piloti zvyknout,“ dodal Skot.

Sdílejte na:
Zavřít