Na Verstappena zapůsobil cit pro detail Hondy

Na Verstappena zapůsobil cit pro detail Hondy

Jezdec Red Bullu Max Verstappen řekl, že miluje práci s Hondou kvůli pracovním praktikám a citu pro detail, který výrobce má.

Red Bull po rozchodu s Renaultem začal v roce 2019 spolupracovat s Hondou. Ta zapůsobila na Verstappena, který měl čím dál tím víc napjaté vztahy francouzským výrobcem, který podle něj dodával nedostatečně spolehlivý a výkonný produkt.

Přestože Honda začínala sezónu s výkonnostním deficitem, dokázala si během sezóny polepšit a Verstappen získal tři vítězství a dvě pole position. Honda se také může pochlubit skvělou spolehlivostí s Red Bullem.

Verstappen řekl, že byl potěšen dopadem Hondy, a to nejen tím, co produkovala na trati, ale i metodami mimo ni.

„Myslím, že to proběhlo skvěle. Na začátku vždy hádáte, co během roku přinesou, ale myslím, že udělali velký pokrok.

Co je velmi důležité v porovnání s tím, co jsme měli předtím, je spolehlivost.“

 

„Letos jsme ani jednou nemuseli odstoupit kvůli problémům Hondy. Pokud chcete bojovat o titul, tohle je to, co potřebujete. Takže jsem velmi, velmi ohromen, jakým způsobem dělají svou práci.

Miluji práci s nimi, protože jsou to lidé, kteří toho moc nenamluví, ale plně se soustředí na to, co dělají – stejně jako já!

Opravdu jsem si práci s nimi užil. Jsou velmi profesionální.

Je to také o tom, jak se dráty připojují k motoru, samolepky odpovídají ostatním samolepkám, za to, co je připojeno k motoru [a jde] k drátu, který pak připojuje tento [další bit].

Jsou to malé věci, ale pro mě je to důležité. Je to detail, cit pro detail, který tady musí být.“

Sdílejte na:
Zavřít