Mobil Ferrari

Mobil Ferrari

Po představení třech formulových artiklů na našem eshopu pod ikonou „Různé“ dnes přinášíme něco pro fanoušky Ferrari, kterých je asi nejvíce.

Tento exkluzivní mobil Ferrari ve tvaru sportovního auta se znakem má navíc má při otevření zvuk jako formule. Je to originální kousek z limitované série při představení vozu pro rok 2013. Je na 2 sim karty, mám náhradní baterii, sluchátka, nabíječku s redukcí pro celý svět, zvuk jako jedoucí formule, SW je angličtina, vše nové a zabalené. Stojí pouhých 4.999,- Kč + poštovné 52,- Kč a je možné ho objednat přímo emailem přes naší redakci nebo přes eshop.

Dovolujeme si tímto upozornit, že jde jen o výjimečný prodej jednoho kusu v uvedené barvě zelené metalíze. Doufáme, že ti, na které se už nedostane, na nás nezanevřou a budeme je moci potěšit jinou chystanou akcí v budoucnu. Přejeme hodně radosti těm, kteří si stačí tento skvost obstarat a užívají si nový přírůstek ve své sbírce. Už teď pro Vás chystáme další zajímavé zboží, tak se nechte překvapit. Uvítáme též vaše názory a náměty k uvedenému tématu.

Sdílejte na:
Zavřít