McLaren představí v Abú Zabí speciální zabarvení

McLaren představí v Abú Zabí speciální zabarvení

McLaren představil jednorázové zabarvení pro poslední Velkou cenu sezóny v Abú Dhabí. Celý design navrhla libanonská umělkyně Anna Tangles, díky kampani Driven by Change.

Stáj spolupracuje s partnerem Vuse na kampani ‚Driven by Change‘, která debutovala už v roce 2021. Letošní speciální zabarvení navrhla libanonská umělkyně Anna Tanges, se kterým se na okruhu Yas Marina představí oba vozy MCL36 v podání Daniela Ricciarda a Landa Norrise.

„Jako celoživotní fanoušek F1 jsem nikdy nevěřila, že jednoho dne budu mít své umělecké dílo vystavené na Velké ceně – a to vše díky kampani Driven by Change,“ řekla Tanges.

„Věnuji svůj volný čas školení a povzbuzování dalších umělkyň, zejména jiných tvůrkyň ze Středního východu, aby přijaly svou vášeň a dovednosti, a proto je pro mě výsadou být součástí komunity, která podporuje stejnou ambici posílit v této oblasti nedostatečně zastoupené umělce.“

McLaren vstoupí do posledního víkendu v boji o čtvrté místo v poháru konstruktérů se stájí Alpine, která má náskok devatenácti bodů.

Sdílejte na:
Zavřít