Máte rádi virtuální závody? Sledujte TTR Online Championships

Máte rádi virtuální závody? Sledujte TTR Online Championships

Nestačí Vám dávka Formule 1 a hledáte alternativu? Tak přímo pro Vás je TTR Online Championships, virtuální šampionát F1 a F2, který se koná na Xbox One.

TTR Championships je šampionát ve virtuálních závodech F1 a F2, konající se na platformě Xbox One. V sérii F1 jsou obsazeny všechny stáje až na Williams, ve kterém dostanou šanci od příští sezóny jezdit dva talentovaní jezdci z F2.

Závody se jedou na 50% skutečné délky, téměř bez asistentů (F1 úplně bez asistentů) a všechny vozy mají stejnou výkonnost, takže o pořadí rozhoduje pouze šikovnost jezdce.

Závody se konají vždy v neděli v podvečer a večer a kalendář je důkladně naplánován tak, aby se žádný závod nekryl s reálnou Formulí 1. Sledovat je můžete i s komentářem na platformě Twitch.

Níže se můžete podívat na nejzajímavější momenty z VC Číny.

https://www.facebook.com/ttronlinechampionships/posts/2372790326303253

Svět Formule se rozhodl podpořit tuto sérii, takže na Facebooku můžete vídat sdílené příspěvky tohoto šampionátu. Také můžete pravidelně vidět naše logo během závodů.

Pokud Vás tato série zaujala, můžete kluky podpořit a sledovat ji na Facebooku, kde se nachází pod názvem TTR Online Championships, nebo na Instagramu a Twitchi, kde se nachází pod názvem TTR TV.

Sdílejte na:
Zavřít