Massa zůstane ve Ferrari, tvrdí jeho manažér

Massa zůstane ve Ferrari, tvrdí jeho manažér

Nicolas Todt, manažér brazilského závodníka ve službách Ferrari si je jistý, že Felipe Massa zůstane u stáje z Maranella i v nadcházející sezóně a to i přes aktuální spekulace, které tvrdí opak.

Felipe Massa má smlouvu do konce letošní sezóny a tudíž se spekuluje o tom, zda-li Brazilec ve Ferrari zůstane nebo bude nahrazen jiným závodníkem. Alternativ má italský tým hned několik, kupříkladu by mohl přijít polský jezdec Robert Kubica, nebo aktuální lídr šampionátu, Mark Webber.

Ale Todt je v této záležitosti velmi optimistický a je přesvědčen, že Massova závodní budoucnost se bude i nadále psát právě ve Ferrari. Pilot byl s týmem spojen již v roce 2001, kdy se stal testovacím jezdcem italského týmu. Během této doby ale závodil také pro stáj Sauber, v roce 2006 se do Ferrari vrátil a po boku Michaela Schumachera byl druhým pilotem týmu. Během zmiňovaného ročníku se mu podařilo vyhrát dva závody ročníku Formule 1.

Vztah mezi Felipem a Ferrari, to není jen vztah mezi týmem a jezdcem,“ přiznal pro oficiální stránky Ferrari Nicolas Todt. Podle rozhovorů s Felipem jsem zjistil, že opravdu velmi chce psát svou další budoucnost i nadále ve Ferrari a já věřím, že nadcházející kroky Ferrari nebudou směřovat jiným směrem,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít