Massa: Souboj s Hamiltonem byl fair play

Massa: Souboj s Hamiltonem byl fair play

Velmi dramatický byl v závěru závodu na Silverstone boj o čtvrtou příčku, který po těsném boji a jednom drobném kontaktu nakonec zvládl o něco lépe Lewis Hamilton.

Brazilec Felipe Massa po závodě řekl, že se soubojem s Lewisem Hamiltonem nemá žádný problém a podle něj bylo všechno v rámci fair play. Během několika kol dokázal Massa stáhnout téměř desetisekundový náskok Lewise Hamiltona, který po špatné strategii týmu musel jet v úsporném režimu, aby mu vystačilo palivo do konce závodu.

„Nemám moc, co bych k tomu řekl, byl to normální souboj o pozici, vše bylo v rámci fair play,“ řekl po závodě Massa. „Snažil jsem se před Lewise dostat, následně došlo ke kontaktu, ten závěr byl opravdu velmi těsný, nakonec byl ale soupeř lepší.“

Na otázku, zda-li si Brazilec tento souboj užil, odpověděl: „Ne, protože jsem dojel až za Lewisem. Byl to pro náš tým celkem povedený závod, ale takto těsná porážka vždycky zamrzí, rozhodně je to ale impuls do dalších závodů, ve kterých budeme doufám stejně konkurenceschopní, jako tomu bylo v dnešním závodě,“ řekl dále. „Fernando byl dnes jednoznačně lepší, než oba vozy Red Bull a své vítězství získal zcela oprávněně, snad se nám podobně bude dařit i dále,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít