Massa prodloužil s Ferrari smlouvu do roku 2012

Massa prodloužil s Ferrari smlouvu do roku 2012

Minimálně další dvě sezóny stráví brazilský závodník Felipe Massa ve stáji z Maranella. Dnes totiž bylo oficiálně oznámeno prodloužení jeho kontraktu až do roku 2012.

Felipe Massa byl alespoň úzkým spojením s Ferrari svázán již od roku 2001, za italskou stáj odjel celkem 69 Velkých cen a nasbíral 11 vítězství. Felipe je součástí jedné velké rodiny – naší rodiny se jménem Ferrari. U nás vyrostl nejen jako závodník, ale také jako muž a náš tým na takového jezdce může být právem hrdý,“ řekl Stefano Domenicali, šéf italské stáje.

O své jisté budoucnosti promluvil i samotný brazilský závodník, kterého 7. listopadu čeká letošní domácí Velká cena. Jsem velmi šťastný, že budu mít i nadále tu příležitost závodit pro tento skvělý tým, myslím si že je to do nadcházejících měsíců povzbuzení nejen pro mne, ale i pro celý náš tým.“

Jasné tedy je, že stáj Ferrari v nadcházející sezóně nezmění jezdecké složení, tudíž zpět do týmu nezamíří ani Fin Kimi Räikkönen, o jehož příchodu se spekulovalo právě ve spojení s týmem Ferrari (ve hře byl i Red Bull). 

Sdílejte na:
Zavřít