Massa nehodlá být jen do počtu

Massa nehodlá být jen do počtu

Brazilský závodník přiznal, že ve Formuli 1 hodlá v příštích letech zůstat jen v případě, že bude moci závodit za konkurenceschopnou stáj.

Budoucnost Felipeho Massy u Ferrari není vůbec jistá, letos opět nijak nezáří a za svým kolegou Fernandem Alonsem hodně zaostává. V prvních deseti závodech zaznamenal pouze třiadvacet bodů a rozhodně nepatřil ke kandidátům na vítězství. Kde bude Brazilec závodit v příštích letech je zatím ve hvězdách, není ani jasné, zda-li bude vůbec pokračovat ve Formuli 1.

Podle vlastních slov ale hodlá zůstat jen v případě, bude-li mít konkurenceschopný vůz, nehodlá prý být jezdcem jen do počtu. „Chci ve Formuli 1 rozhodně zůstat, ale jen v případě, že se mi podaří sehnat angažmá v některém z top týmů.“

„Jsem si jistý, že pokud nás v nejbližších týdnech potká klidný závod a vše se nám bude dařit podle plánu, můžeme být stejně silní jako v posledních závodech. Má forma se oproti úvodu ročníku jednoznačně zvedla a chci toho naplno využít. Mým cílem do konce sezóny je především pomoci Fernandovi k zisku mistrovského titulu. Já jsem již ze hry venku, ale stájový kolega má i nadále velkou šanci a já mu hodlám pomoci,“ dodává.

Sdílejte na:
Zavřít