Magazín NA FORMULI – kompletní průvodce sezónou F1 2023

Magazín NA FORMULI – kompletní průvodce sezónou F1 2023

Poslední letošní číslo jediného českého časopisu o formuli 1 vychází v pátek 15. 12. 2023. Objednávejte ho již nyní na webových stránkách www.gpformule 1.cz. Cena tištěného magazínu je 120 Kč, cena on-line magazínu je 60 Kč.

Výpravný magazín vás na 64 stranách provede právě skončenou sezonou Grand Prix. Podrobně vás seznámí s každým z 22 závodů, nechybějí popis nejdůležitějších momentů, analýzy a výsledky. Hlavním tématem samozřejmě bude nevídaná dominance Maxe Verstappena a jeho týmu Red Bull. Pohled do výjimečné sezony nabídnou také rubriky jako jezdec roku nebo tým roku, překvapení přinesla hlasování o nejlepšího kvalifikanta, nováčka nebo propadák roku. Nechybějí samozřejmě ani technické rozbory sezony formule 1.

Čtenář najde v magazínu také pohledy na další automobilové série jako jsou Le Mans, formule 2 nebo formule E. A může už nakouknout i do sezony Grand Prix 2024 – jak budou vypadat příští rok závodu F1? A jak televizní přenosy, které se po letech vrací na TV Nova? To vše a spoustu dalšího nabízí podzimní číslo magazínu NA FORMULI.

Magazín vydává cestovní kancelář Prima Italia, specializovaná na organizování zájezdů a prodej vstupenek nejen na Velké ceny formule 1.

Sdílejte na:
Zavřít