NA FORMULI ! Právě vychází jediný český tištěný magazín o F1.

NA FORMULI ! Právě vychází jediný český tištěný magazín o F1.

Časopis na 64 stranách provede právě začínající sezonou mistrovství světa formule 1, představí týmy, jezdce a monoposty, přehledně popíše okruhy Grand Prix a seznámí s novými technickými předpisy.

74. sezóna F1 a rekordních 23 Velkých cen jsou samozřejmě hlavním tématem magazínu, ale najdete v něm i mnoho dalšího. Například exkluzivní rozhovor s Vladimírem Rysem, fotografem týmu F1 Red Bull nejen o ambicích mistrovského týmu. Navštívíte tajnou zónou – továrnu Red Bullu v Milton Keynes, navíc jen pár dní před prvním závodem v Bahrajnu. Jaký nezapomenutelný zážitek vám nabídne závod v Abú Zabí, to se dozvíte z reportáže ze Spojených arabských emirátů.

Není to, ale jen formule 1, které se časopis věnuje. Český jezdec Roman Staněk vstupuje do „přípravky“ formule 1. Jaká má před první sezónou v F2 očekávání, to se dozvíte přímo od něj. Nechybějí ani závody formule E, která se těší stále většímu zájmu automobilek. A  tak není divu, že se připravuje další seriál elektrických formulí. Své si v magazínu najdou i fanoušci motoristické historie či vytrvalostních závodů.

Tištěný magazín NA FORMULI 2023 stojí 120 Kč, jeho DIGITÁLNÍ verze (v prodeji bude v polovině března) 40 Kč. V prodeji jsou na webových stránkách www.gpformule1.cz.

Sdílejte na:
Zavřít