Lotus: Räikkönen se umí smát

Lotus: Räikkönen se umí smát

Vedení stáje Lotus se v současné době nerozplývá jen nad formou svého nového vozu, ale pochvaluje si také počínání finského závodníka Kimiho Räikkönena, který týmu dělá radost.

Počínání Fina Kimiho Räikkönena si nepochvaluje jen Gerard Lopez, ale také šéf stáje Eric Boullier. Podle obou totiž dvouletá pauza nezanechala na finském závodníkovi žádné výrazné omezení, navíc s týmem komunikuje často a s úsměvem na tváři, což právě u tohoto závodníka nebylo v předchozích letech zvykem.

„Většina lidí jej považuje za podivína, který se usměje jen v opravdu výjimečných případech, nicméně realita je jiná,“ říká Lopez. „Je to velmi veselý chlapík, se kterým je radost spolupracovat, navíc i na něm samotném je znát, že se v týmu cítí dobře.“

„Snažili jsme se s ním řešit nejrůznější detaily na novém voze a v průběhu toho dokázal, že je to opravdu profesionál. Před veřejností má možná nějakou image, ale když je s námi, směje se od ucha k uchu a tvrdí, že se v týmu cítí jako součást rodiny, je to opravdu velký závodník, se kterým může být nadcházející sezona o to více úspěšná,“ dodal šéf stáje Eric Boullier.

Sdílejte na:
Zavřít