Latifi: U Williamsu nejsou vyřešeny všechny problémy

Latifi: U Williamsu nejsou vyřešeny všechny problémy

Nicholas Latifi řekl, že jeho tým Williams ještě nevyřešil úplně všechny problémy, se kterými se tým potýkal u loňského vozu.

Williams zažil celkově dobrý vstup do prvního týdne předsezónních testů, přestože tým ztratil čas na trati kvůli poruše pohonné jednotky Mercedes.

Kanadský nováček naznačil, že tým z Grove udělal oproti roku 2019 velký krok vpřed, ale upozornil, že spousta práce ještě zbývá.

„Určitě jsou zde pozitivní náznaky,“ řekl. „Pořád jsou zde ale negativa spojena s autem, věci, které ještě musíme zkusit a vyřešit, některé problémy, řekněme, přetrvávající z minulého roku, takže všechny problémy nebyly vyřešeny.“

Na otázku ohledně obratu oproti loňské sezóně řekl, že souhlasí s tím, že je tým v silnější pozici.

„Zní to hloupě, ale už jen to, že vůz byl připraven na první den testů, bylo pro tým psychologickou vzpruhou, zvlášť po tom co se stalo loni.

Z mých prvních pocitů, když jsem během prvního dne testů usedl do vozu, cítím, že je to krok dopředu, což je dobře, když to jako jezdec cítíte, prototože můžete říct, že se práce, kterou lidé v továrně přes zimu udělali, vyplácí.

Takže jak velký krok dopředu to je? Všechny týmy se určitě zlepšily, takže to zjistíme v prvních pár závodech. Musíme jen počkat a sledovat.“

Sdílejte na:
Zavřít