Kde můžete sledovat novou sezónu formule 1?

Kde můžete sledovat novou sezónu formule 1?

S novou sezónou přichází i změna kanálů, kde se dá formule 1 sledovat. Od roku 2024 získala Nova vysílací práva královny motorsportu. Díky tomu vznikl i nový kanál Nova Sport 5, který dnes spustil své vysílání.

Nový kanál Nova Sport 5 bude vysílat nejen formuli 1, ale i ostatní juniorské kategorie jako je F2, F3 či F1 Academy. Celým programem nás bude provázet čtveřice komentátorů – známé EisKing duo, Števo Eisele a Josef Král, společně s Pavlem Fabrym a Jitkou Polákovou. Nově se může těšit nejen na tradiční předzávodní studio, ale i na to pozávodní.

Jací distributoři poskytují nový program Nova Sport 5?

O2 Czech Republic

Nova Sport 5 bude dostupný všem, kteří jsou předplatitelé O2 TV a mají jeden z těchto tarifů: O2 TV Bronzová (399 Kč/měsíc), O2 TV Stříbrná (549 Kč/měsíc), O2 TV Zlatá (899 Kč/měsíc), Sport Premium (399 Kč/měsíc) a Sport Max (549 Kč/měsíc).

Skylink

Pokud doma využíváte satelitní službu Skylink, je dosti pravděpodobné, že budete mít ke královně motorsportu přístup. Program Nova Sport 5 je součástí balíčku Kombi+ a vyšší.

Nova Sport 5 je součástí těchto balíčků:

Satelitní balíčky: Kombi+ (499 Kč/měsíc), Kombi+ Apple TV+ (549 Kč/měsíc), Premium (599 Kč/měsíc), Komplet (1100 Kč/měsíc)

Internetové balíčky: Kombi+ (399 Kč/měsíc), Kombi+ Apple TV+ (449 Kč/měsíc), Kombi+ HBO (499 Kč/měsíc), Premium (549 Kč/měsíc)

Vlastníte-li některý z těchto balíčků, zde je odkaz, jak tento kanál naladit do vašeho zařízení.

Telly

Formule 1 bude také dostupná na platformě Telly, přesněji je součástí těchto balíčků: Sport online na 14 dní (300 Kč), Sport online na 30 dní (350 Kč) a Sport online 365 dní (3500 Kč).

Nova ovšem stále jedná s dalšími distributory o rozšíření tohoto kanálu.

F1 TV Pro

Pokud jste zdatní v angličtině, je zde stále možnost sledovat královnu motorsportu na oficiální televizi formule 1 – F1 TV Pro. Součástí tohoto předplatného jsou nejen živé přenosy všech sérii, ale i pohled z dalších kamer a archiv závodů. Můžete zde sledovat i tiskovou konferenci či ostatní rozhovory. Cena této služby je 59,99 eur ročně (v přepočtu cca 1500 Kč). Službu lze platit i měsíčně, ovšem pokud sledujete sezónu celou, vyplatí se roční předplatné.

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Anna Gregarová)
Sdílejte na:
Zavřít