Jak naladit Sport1 HD a Sport2 HD před začátkem sezony Formule 1

Jak naladit Sport1 HD a Sport2 HD před začátkem sezony Formule 1

Sezona 2015 Formule 1 je už za dveřmi a po několikaměsíční zimní pauze přichází exkluzivně od půlky března na sportovních stanicích Sport1 HD a Sport2 HD. Společnost AMC Networks International Central Europe, získala práva na dobu tří let. Vysílání v HD kvalitě, dvojjazyčný komentář, profesionální analýzy přímo ve studiu a on-site reportér jsou jedny z mnoha benefitů, které sportovní stanice Sport1 HD a Sport2 HD divákovi F1 přinášejí.

Sportovní fanoušci mají možnost před první Velkou cenou Formule 1 naladit sportovní stanice u všech velkých operátorů v SD verzi: Sport1, Sport2, nebo naopak v HD verzi: Sport1 HD a Sport2 HD. Pokud fanoušci Formule 1 stále ještě nemají předplacené naše sportovní stanice, mají stále možnost předplatit si sportovní balíček u jednoho z velkých nebo lokálních operátorů.

V České republice a na Slovensku lze vybírat z velkých operátorů, jako jsou:

Dále také u operátorů jako je:

 

Detailní seznam všech operátorů poskytujících sportovní programy naleznete na linku zde:

http://www.sport1tv.cz/Zpravy/cs-CZ/2015/02/26/F1-operatori-OV

 

Pokud postrádáte naše sportovní stanice Sport1 / Sport1 HD a Sport2 / Sport2 HD, neváhejte kontaktovat svého poskytovatele placené televize.

Páteční trénink a sobotní kvalifikaci pro první Velkou cenu v australském Melbourne mohou vidět sportovní fanoušci na stanici Sport1 / Sport1 HD, nedělní závod poté na Sport2 /Sport2 HD. Diváci se dočkají i opakování závodů a to hned dvakrát. Poprvé už od 13:00 a podruhé v 18:00 ten samý den na Sport2 / Sport2 HD.

„Jsme rádi, že naše sportovní programy Sport1 / HD a Sport2 /HD mají tak široké pokrytí v České republice a na Slovensku. Každý fanoušek Formule 1 má tedy možnost sledovat tuto jedinečnou sportovní podívanou z pohodlí svého domova,“ řekl Evžen Chlanda,“ Country manager AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko.

„Věříme, že zařazením kanálů Sport 1 HD a Sport 2 HD do naší nabídky 10. března potěšíme nejen fanoušky Formule 1, ale i dalších atraktivních sportovních podniků. Hned od začátku budou stanice dostupné pro 160 tisíc našich předplatitelů. Ostatní zákazníci si je mohou objednat v rámci balíčku Sport,“ říká Jan Kohout, ředitel segmentového marketingu UPC

„Zákazníkům O2 TV se snažíme dávat vždycky něco víc než ostatní poskytovatelé. Kromě cestování v čase jim v případě závodu F1 nabídneme nově i cestování v prostoru. Exkluzivně  jsme totiž získali práva na záběry z kokpitu závodních aut během závodů. Diváci tak budou mít možnost na vlastní oči zažít stiskem ovladače, jak závod vidí jezdci, a spolu s nimi usednout do speciálu v pohodlí domácí sedačky,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2 Czech Republic.

Sdílejte na:
Zavřít