Horner: Webber má naší podporu

Horner: Webber má naší podporu

Šéf stáje Red Bull, Christian Horner přiznal, že pilot Mark Webber se může spolehnout na plnou podporu ze strany týmu, zejména pak po jeho famózním vystoupení v Číně.

I bez systému KERS se Mark Webber dokázal v průběhu čínské Velké ceny posunout z osmnácté příčky na stupně vítězů a v Shanghaii patřil k jedním z nejpříjemnějších překvapení celého závodu. „Mark v závodě jednoznačně prokázal své kvality,“ řekl Horner. „Pro jeho motivaci je to rozhodně velmi dobré, v závodě si počínal opravdu skvěle a třetí příčka je rozhodně skvělý výsledek.“

„V kvalifikaci se mu bohužel nedařilo podle představ a většina lidí si myslela, že to bude zpackaný závod, protože Mark uvízne v zadní části startovního pole,“ řekl dále.

„Mark má samozřejmě plnou podporu ze strany týmu a společně se Sebastianem je ve stejné rovině. I ten si v průběhu čínského závodu počínal naprosto brilantně a je škoda, že naše strategie v závěru nevyšla a nepodařilo se nám získat vítězství. I tak ale stále patříme mezi favority na přední příčky a jsme na to hrdí,“ prohlásil.

Sdílejte na:
Zavřít