Hispania se raduje z pokroků

Hispania se raduje z pokroků

Stáj Hispaina označila oba páteční měřené tréninky za úspěšné, protože poprvé v krátké historii týmu se mechanici mohli radovat z technicky bezproblémového dne.

Staňte se fanoušky Race-F1 na

V prvním závodě v Bahrajnu nedojel do cíle ani jeden monopost stáje Hispania. V Austrálii už to sice bylo lepší, i když Karun Chandhok dokázal poprvé v kariéře dojet do cíle, ztráta na konkurenci byla opravdu obrovská.

Nicméně tyto období jsou zdá se minulostí, protože ani jeden z jezdců španělské stáje neměl dnes výrazné technické problémy, takže se tým mohl plně soustředit na počet natestovaných kilometrů a získaných dat. Nakonec dal Bruno Senna společně s indickým závodníkem dohromady 110 kol.

Obě měřené jízdy se nám velmi povedli a jak Karun tak Bruno neměli žádné výrazné technické problémy,“ řekl po prvních pátečních jízdách Colin Kolles, šéf stáje HRT. Po technické stránce fungovalo vše naprosto skvěle, takže jsme se mohli soustředit na zoptimalizování vlastností našich vozů. Jak jsme řekli již před sezónou, náš ročník začíná až počátkem evropských závodů, takže tento krok byl pro nás velmi důležitý.“

Radost z povedeného dne neskrýval ani pilot HRT, Bruno Senna. Je opravdu skvělé, že jsme se dokázali zbavit všech technických problémů a nedostatků a v obou dnešních testovacích jízdách jsme mohli naplno trénovat,“ řekl Brazilec. „Do dalších jízd je to pro nás rozhodně potěšující a je to velký krok kupředu,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít