Haas jako první tým představil zbarvení pro sezónu 2023

Haas jako první tým představil zbarvení pro sezónu 2023

Americká stáj jako první tým v letošní sezóně představila zbarvení monopostu, který má označení VF-23. Haas vstupuje do současného roku s výraznou posilou v podobě americké společnosti MoneyGram – zároveň je to nový titulární sponzor týmu.

Za tým budou v letošní sezóně závodit Kevin Magnussen a Nico Hülkenberg, jako testovací a rezervní jezdec bude pokračovat pátou sezónu Pietro Fittipaldi.

„Velmi rád jsem přivítal společnost MoneyGram jako titulárního sponzora pro sezónu 2023 a následující roky. Je vždy vzrušující poprvé vidět odhalení zbarvení jako MoneyGram Haas F1 Team,“ uvedl majitel stáje Gene Haas.

„Do nové sezóny vstupujeme povzbuzeni několika dobrými výkony v loňském roce a návratem na bodované pozice. Cílem pro sezónu 2023 je samozřejmě dosahovat více konzistentnějších výsledků a já věřím, že s Kevinem a Nicem máme zkušenou jezdeckou dvojici, která je více než schopná získávat body v neděli,“ dodal Gene Haas.

Haas poprvé vyrazí na trať s monopostem VF-23 11. února v Silverstone během filmovacího dne.

„Samozřejmě sdílím nadšení všech okolo zbarvení, v neposlední řadě je to checkpoint v předsezónním kalendáři, který jsme udělali a znamená to, že jsme o další krok blíže tomu, co chceme skutečně dělat – a to je závodění,“ řekl šéf týmu Günther Steiner.

„Líbí se mi nový vzhled, který je bezpochyby modernější, což se hodí k tomu, že spolu s MoneyGrame vstupujeme do nové éry jako s titulárním sponzorem. Pro formuli 1 je tohle vzrušující období a je skvělé, že jsme první, kdo ukázal zbarvení, ale naše pozornost se soustředí na to, abychom dostali VF-23 na trať a připravili se na nadcházející sezónu.“

„Po loňských výkonech máme opravdu na co navazovat. Celá organizace tvrdě pracovala, abychom dosáhli tohoto bodu a samozřejmě v Kevinovi a Nicovi máme za volantem dva osvědčené talenty, kteří sbírají body,“ dodal Günther Steiner.

Sdílejte na:
Zavřít