George Russell prohlásil, že je připraven bojovat o titul

George Russell prohlásil, že je připraven bojovat o titul

Britský pilot Mercedesu George Rusell trvá na tom, že nelituje loňské sezóny, kdy Mercedes nebyl konkurenceschopný a věří, že mu to dalo dobré základy, které potřebuje k boji o titul.

Brit minulý rok absolvoval první sezónu jako jezdec Stříbrných šípů a i když Mercedes poprvé po 8 letech nebojoval ani o jeden titul, dokázal George Russell získat svoji první pole position na VC Maďarska a dokonce i první vítězství v královně motorsportu ve VC Brazílie.

„Rozhodně se cítím připraven bojovat o titul mistra světa. Nedívám se zpátky na žádný závod s lítostí, protože jsme nakonec odvedli neuvěřitelně dobrou práce už jen proto, abychom mohli bojovat o ty pozice,“ uvedl George Russell pro GPFans.

„Faktem je, že vítězství bylo vždy trochu v nedohlednu, protože jsme prostě neměli výkonnost. Nebudeme tady sedět a být naštvaní na výkony, které jsme předvedli s autem, které jsme vyrobili. Máme být na co hrdí, ale jako tým víme, že toho musíme hodně zlepšit a tohle není standard, který jsme si stanovili. Tato sezóna bude vzrušující,“ dodal Brit.

Sdílejte na:
Zavřít