F1 zůstává na Sport1 a Sport2, přibude F1 TV Pro

F1 zůstává na Sport1 a Sport2, přibude F1 TV Pro

Formule 1 zůstane i po letošní sezóně na televizních kanálech Sport1 a Sport2. Těšit se ale na příští rok mohou i fanoušci, kterým v Česku a na Slovensku chyběla služba F1 TV Pro.

Po odchodu formule 1 z TV Nova přešla královna motorsportu v roce 2015 pod AMC Networks Central Europe, která spravuje televizní kanály Sport TV (Sport1 a Sport2).

Současná smlouva s pořadateli formule 1 skončí na konci letošního roku. Dnes ráno ale bylo potvrzeno prodloužení na další tři roky.

OFICIÁLNĚ! Přímé přenosy velkých cen formule 1 budou na programech Sport1 a Sport2 další tři roky 2021 až 2023!…

Zveřejnil(a) Tomáš Richtr – komentátor F1 dne Středa 12. srpna 2020

Kromě setrvání formule 1 a všech nižších kategorií přibudou na kanálech Sport1 a Sport2 také závody WTCR a eSports WTCR.

Formule 1 zároveň potvrdila, že od příštího roku bude k dispozici v České republice a na Slovensku služba F1 TV Pro. Využívat ji můžete na jakémkoliv zařízení, které je připojené k internetu. Sledovat na ni lze nejen všechny části závodního víkendu, ale také závody a kvalifikace formule 2 a formule 3.

Bližší informace k tomu, jakým způsobem lze službu F1 TV Pro koupit a využívat, vám poskytneme na začátku příštího roku.

Sdílejte na:
Zavřít