Dragstery v Čechách

Dragstery v Čechách

Pomalu se blíží výjimečná akce pro nadšence rychlých kol. Již tradičně bude organizován závod Dragsterů na Bechyňském letišti v jižních Čechách, což je ojedinělá adrenalinová sportovní událost plná dalších překvapení.

Dragster EuroGames je synonymem pro největší akci svého druhu v Čechách, která se stala nezapomenutelnou tradicí. Jak již název napovídá, jedná se hlavně o mezinárodní evropské dragsterové závody a show. V předchozích ročnících jsme mohli spatřit více jak sto dvacet týmů ze všech koutů Evropy a slyšet tak řev různých speciálů dragsterových aut i motorek. Máte možnost si opět na Bechyňském letišti zvýšit hladinu adrenalinu v krvi na největší dragsterové akci letošního roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrcholem dragsterové sezony je každoročně populární Dragster EuroGames, který se letos koná již od pátku 31.5. do neděle 2.6.2013 opět na Bechyňském letišti. Znovu se u nás pojede oficiální závod – mezinárodní závod – 4st GRAND NATIONAL DRAG RACE Bechyně. Je to velký mezinárodní závod o německý pohár dragsterových aut a motorek všech různých kategorií. Jedinečná akce plná adrenalinu, rychlých strojů, spálených gum a vůně benzinu. Tato skvělá show je určena každému. Ať jste milovníci motorismu či ne, určitě si zde přijdete na své. Kromě nadupaných dragsterovým kár, motorek, profesionálních street fighters a jiných upravených strojů se můžete těšit na bohatý kulturní program na tomto již 9. ročníku srazu. Zazní i hudba, která Vás rozhodně nenechá v klidu. Připraveny jsou další doprovodné programy, soutěže a jako každý rok jsou vám k dispozici velkokapacitní stany s dobrým občerstvením. Prostě sportovní podnik, na kterém nemůže chybět žádný fanda extrémních sportů a motorismu, zejména když bude k vidění i britský sportovní klenot Lotus.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bechyňským letištěm se ponese řev motorů v nejvyšších výkonech i otáčkách. Betonové panely budou lemovat speciálně upravenou trať. Piloti budou sledovat startovací stromeček a napětí se bude moci až krájet. A pak už budou diváci jen ovanutí proudem horkého vzduchu, vůní benzínu a spálených gum. Tento scénář důvěrně znají všichni příznivci jedinečné akce, která nese název Dragster EuroGames – tak opět vítejte! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Text a foto: Jaroslav Vehrle

Sdílejte na:
Zavřít